/

2024-05-28

Piknik Rodzinny 2024

W dniu 24 maja 2024 roku na placu zabaw naszego przedszkola odbył się wyjątkowy Piknik Rodzinny z okazji Dnia Mamy i Taty. Tego dnia nasze przedszkole świętowało swoje 15-lecie. Pogoda dopisała, a atmosfera była pełna radości i wspólnej zabawy na dmuchańcach i malowaniu buziek. 

Nie zabrakło również pysznego jedzenia. Przygotowaliśmy wspólny grill i pyszne ciasta pieczone przez naszą kucharkę. Rodzice również włączyli się w przygotowania, przynosząc różnorodne potrawy: sałatki, ciasta i słodkości, które wzbogaciły nasze piknikowe menu.

W trakcie pikniku odbyły się także występy artystyczne naszych przedszkolaków. Dzieci z wielkim zaangażowaniem prezentowały piosenki, wierszyki i tańce, które przygotowały specjalnie na tę okazję. Występy były pełne emocji i wzruszeń, a rodzice nagradzali małych artystów gromkimi brawami.

Na zakończenie pikniku każde z rodziców otrzymało upominki wykonane przez dzieci. Dla mam były to własnoręcznie wykonane peelingi, dla tatusiów – ozdobione kubki od grupy starszej, a dla obojga od grupy młodszej – urocze wianki. Były to prace plastyczne i rękodzieła, nad którymi przedszkolaki pracowały z ogromnym zaangażowaniem. Dodatkowo każda mama otrzymała piękną różę, co było miłym akcentem podkreślającym wyjątkowość tego dnia.

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym Pikniku Rodzinnym. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie spędzić ten czas, świętując Dzień Mamy i Taty w tak ciepłej i radosnej atmosferze. Do zobaczenia na kolejnych przedszkolnych wydarzeniach!😊