Zajęcia dodatkowe

Pakiet zajęć podstawowych w ramach czesnego:

Język angielski 2x w tygodniu

Nauka języka angielskiego prowadzona we wszystkich grupach wiekowych z udziałem wykwalifikowanego lektora. Nauka odbywa się poprzez gry i zabawy językowe, bajki, piosenki i wiersze uzupełniane licznymi gestami i mimiką. Dzieci muszą mieć okazję do ruchu podczas nauki, pozwalającego na wykorzystanie ich naturalnej energii.

Zajęcia edukacyjno-muzyczne (rytmika)

Celem zajęć rytmicznych jest rozbudzenie wrażliwości muzycznej i estetycznej dzieci, rozwijanie zamiłowania do muzyki oraz zaspokajanie potrzeby ruchu. To nie tylko świetna zabawa, ale również nauka poznawania nowych instrumentów, piosenek oraz rytmów. Zaspokaja nie tylko ruchowe potrzeby dziecka, ale też rozwija szereg jego dyspozycji psychofizycznych, takich jak: spostrzegawczość, pamięć, koncentracja, szybka reakcja, koordynacja wzrokowo-ruchowa, orientacja w schemacie własnego ciała i w przestrzeni.

Kodowanie na dywanie

Dzięki zadaniom z kodowania nauka matematyki staje się prosta, kolorowa i interesująca, poznawana w zabawie przekształca się w przygodę. Zabawy z kubeczkami na macie służą do zorganizowania różnego rodzaju aktywności: memory, sudoku, a także do tworzenia kodów z warunkami, algorytmów.

Trening umiejętności społecznych

Podczas codziennych zajęć wdrażamy elementy Treningu Umiejętności Społecznych dla wszystkich przedszkolaków. Zabawy i gry zespołowe pomagają rozwinąć umiejętności społeczne każdego człowieka. Na tych zajęciach dzieci uczą się rozpoznawać i nazywać własne emocje. Przy całkowitej akceptacji, budują poczucie własnej wartości. Nabywanie kompetencji społecznych daje świetne efekty w przyszłości, na kolejnych etapach nauki.

Pakiet zajęć podstawowych w ramach czesnego:

W trosce o dobro naszych małych podopiecznych zadbaliśmy o dodatkowe zajęcia dla dzieci. W tym miejscu znajdą Państwo informacje o nowych kółkach aktywności. Przedszkole w Jabłonnej Tutorland stale poszerza swoją ofertę, aby zapewnić maluchom możliwie jak najwszechstronniejszy rozwój. Wśród propozycji dostępne są:

(http://szkolatancamove.pl/)

(https://www.facebook.com/AKADEMIAmlodychMISTRZOW/)

(https://www.przedszkoliada.pl/)

(https://www.facebook.com/p/Laboratorium-Ulep%C3%B3w-100063055429266/?paipv=0&eav=AfantArZY5FHqlJI87cvXAc11GgIhxknEt-8g7fS-q-pvEqJbcsohGWGpKMO0e50WSM&_rdr)

 

Wszystkie dostępne kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli i instruktorów, dobierających aktywności i poziom trudności stosownie do wieku i zdolności podopiecznych. Specjalne dla rodziców na tej stronie zamieszczamy nie tylko spis dodatkowych zajęć, ale i odnośniki do szkół, z którymi współpracujemy. Dzięki temu możecie Państwo sami dowiedzieć się o nich więcej.

W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z proponowanymi kółkami aktywności – zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszego przedszkola. Gwarantujemy, że wszystkie zajęcia to nie tylko doskonała sposobność do rozwoju, ale i niesamowita frajda! Zapraszamy do objerzenia zdjęć na naszym Facebooku.

Czekamy na twój telefon!